JŪSŲ DARŽUI
Daržovių daigai
JŪSŲ DARŽUI
Renginiai
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016 (I)
2016 (II)
2016 (II)

Sodininkų bendruomenės šventė Vilniuje

Rugsėjo 10 d. Vilniaus sodų bendrijoje susirinko sodininkai pasidžiaugti rudeniniu derliumi. Nors pomidorų derlius į pabaigą, šventės dalyviams dovanojome suvenyrinius sėklinius vieno kasnio pomidoriukus.  

Pusantros valandos seminare  dalinomės patirtimi apie pomidorų auginimo ypatybes mažuose plėveliniuose šiltnamiuose. Šios šventės metu nagrinėtos temos:

  • Dirvožemio derlingumas ir jo palaikymas
  • Pomidorų apsaugos sistema
  • Pomidorų auginimo mažuose plėveliniuose šiltnamiuose rekomendacijos
     Žiūrovų nebuvo. Visi tik aktyvūs dalyviai, ruošiantys savo kompozicijas konkursui, kurį organizavo leidinys SAVAITĖ. Tai ir įvairiausios daržovės, keistai užaugusios, moliūgai ir kitos rudeninės gėrybės. Kas pyragais savo keptais vaišino, kas įvairiausių uogienių iš uogų ar rožių žiedlapių siūlė paragauti.


Vaikams taip pat neteko liūdėti. Lauko žaidimai ir užduotys įtraukė ne tik mažuosius, bet ir jų tėvelius. Kūrybinė užduotis - bendruomenės piešinys. O nuotaiką visiems skaidrino muzika bei mažųjų artistų pasirodymai.

     

Na ir kokia šventė be dovanų ir nugalėtojų apdovanojimo. Leidinio SAVAITĖ dovanos džiugino kiekvieną. Dėkui už skanius pyragėlius ir šventinę nuotaiką. 
Na o gražiausia bendruomenės dovana visiems sodininkams, daržininkams ir kitiems gamtos bičiuliams - bendras vaikų ir tėvelių piešinys.

JŪSŲ DARŽUI
Renginiai