JŪSŲ DARŽUI
Daržovių daigai
JŪSŲ DARŽUI
Renginiai
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016 (I)
2016 (II)
2008

 

 Alytuje vyko antroji pomidorų degustacija. Čia daržininkai mėgėjai galėjo paskanauti 12 veislių šiltnaminių pomidorų bei susipažinti su lauko pomidorais. Lyginome lauko ir šiltnaminių agurkų skonius bei ragavome kaliaropes. Renginio metu vyko  mugė ir dalinama informacija apie daržovių poveikį sveikatai. Mugėje galima buvo įsigyti vazonuose užaugintos karčiosios paprikos, dekoratyvinių pomidorų, brokolių daigų rudeniniam derliui bei šviežių ekologiškai užaugintų daržovių. Konferencijos metu dalinomės patirtimi kaip užauginti ansktyvuosius kopūstus, svogūnus iš sėklų bei kaip auginti pomidorus šiltnamiuose ir lauke.

Baigiamas ruošti parodos - degustacijos stalas.......tuoj bus galima ir skanauti

 

DEGUSTACIJOS REZULTATAI

Skaniausiu pomidoru išrinkats BURAN (Enza Zaden) - tai patys stambiausi ir greičiausiai sunokę vaisiai. Pirmoje kekėje jie net 400 gr. svorio, kitose iki 220 gr.

Lemon Boy Antroje vietoje  - LEMON BOY (PETOSEED), tai stambūs, mėsingi, švelnaus skonio pomidorai augantys tiek šiltnamiuose tiek lauke pririšus prie kuoliukų.

 Toliau skoniai išsiskyrė ir skaniais pomidorais išrinkta : MONDIAL (Enza Zaden), RONDELO (De Ruiters Seeds), SPRINTER (Nunhems), PALENQUE (Enza Zaden), BELE (Enza Zaden), MOKITO (Enza Zaden), MONRO (Enza Zaden), RALLY (Enza Zaden).

BENITO

SULTAN

SKIF

POLBIG

Lauko pomidorai  dar neprinokę, tačiau jų kekės pakankamai sunkios, pomidorai stambūs.

 

 

JŪSŲ DARŽUI
Renginiai