JŪSŲ DARŽUI
Daržovių daigai
JŪSŲ DARŽUI
Naujienos
Daigų užsakymas internetu
Sėklų užsakymas internetu
Renginiai
Atvaizdų galerija
Kontaktai
AGURKAI

Daigų užsakymas internetu RSS
A 01 ME Merengue H
 Ankstyvi savidulkiai trumpavaisiai agurkai. Gamintojas SEMINIS.
Ankstyvas hibridas. Labai derlingas. Augalas pusiau atviro augimo tipo. Vaisiai cilindriniai, labai vienodi, gero skonio, nekartūs, tamsesnis už Mirabelle. Vaisių ilgio ir skersmens santykis L/D =3,4 :1. Tinka šviežiai rinkai ir perdirbimui. Pakankamai atsparus netikrajai miltligei. Rekomenduojama auginti šiltnamiuose ir atviram grunte.  
Kaina  0.80 €
A 02 MI Mirabelle H
 Savidulkiai šiltnamiams ir laukui. Gamintojas SEMINIS.
 Labai ankstyvas partenokarpinis hibridas. Vaisiai karpuoti, gražios formos, maža sėklide, šviesesni, nei Mandy F1, nekartūs, derlingi. Vaisių ilgio ir skersmens santykis L/D =3,1:1. Puikiai tinka kornišonams auginti. Atsparus kladosporiozei, tikrajai miltligei ir vid. atsparus agurkų mozaikos virusui. Tinka auginti šiltnamiuose ir atviram grunte. 
Kaina  0.80 €
A 03 MA Mandy H
 Savidulkiai šiltnamiams. Gamintojas SEMINIS.
 Ankstyvas partenokarpinis hibridas. Jo apdulkinimui nereikia bičių. Vaisiai karpuoti, cilindriški, gražios t. žalios spalvos, puikaus skonio, nekartūs, 7-12 cm ilgio, transportabilūs. Derlingi. Vaisių ilgio ir skersmens santykis L/D = 3,1:1. Atsparus agurkų mozaikos virusui, tikrajai miltligei, kladosporiozei ir vidutiniškai atsparus netikrajai miltligei. Rekomenduojama auginti šiltnamiuose ir atviram grunte. Puikiai tinka marinavimui, konservų pramonei.     
Kaina  0.80 €
A 04 SI Sigurd H
 Savidulkiai laukui ir šiltnamiams agurkai. Gamintojas Enza Zaden.
 Hibridas skirtas auginti lauke ir šiltnamiuose antram, vėlyvam sodinimui. Tai ne pats ankstyviausias, bet vėliausia baigiantis derėti, duodantis didelį bendrą derlių. Stabiliai mezga po 1-2 vaisius tarpubambly, vaisiai karpuoti, apie 14 cm ilgio. Augalas stiprus, dideliais tamsiais lapais, vešliai augantis. Dėl šių augalo savybių jis atsparesnis virusinėm ir grybinėm ligom, dėl to vėliau už kitas veisles baigia derėti.
Kaina  0.80 €
A 05 AZ Aztec H
 Ankstyvas kornišonų tipo savidulkis hibridas. Gerai auga atvirame grunte ir po priedangomis. Dėl gero skonio, patrauklios konservuotų agurkų spalvos, tvirtumo ir traškumo po terminio apdirbimo, šis hibridas yra vienas populiariausių marinuotų agurkų pramonėje.
Kaina  0.80 €
A 06 AS Asker H
 Ilgavaisiai savidulkiai.
Kaina  0.80 €
A 07 AT Atlantis H
 Lauko bičių apdulkinami.
Labai ankstyvi, dominuoja moteriški žiedai. Vaisiai karpuoti, blizga,  žali. Tinka rauginimui ir konservavimui.
Kaina  0.60 €
B 01 CI Citrininiai
 VEISLĖ. Augalas stiprus. vedantis nedidelius citrinos dydžio geltonus vaisius. saldūs.
Kaina  0.60 €
8 : skaičius iš viso


<< Grįžti į katalogą
JŪSŲ DARŽUI
Naujienos
Daigų užsakymas internetu
Sėklų užsakymas internetu
Renginiai
Atvaizdų galerija
Kontaktai